Swallow’s Tail Furniture – polski producent designerskich mebli rzemieślniczych

Dowiedz się więcej o meblach z drewna na https://stfurniture.com/sklep/.

Wnętrza i sposób, w jaki je aranżujemy, może sporo zakomunikować o naszym charakterze, ulubionej estetyce oraz o tym, jak postrzegamy wygodę. Wielu z nas już nie zadowala oferta znanych meblarskich sieciówek, w których można dostać standaryzowane meble, wytwarzane w tysiącach sztuk, identyczne dla odbiorców z Polski, jak i ze świata. Wskutek tego wypatrujemy mebli, które nie tylko będą manifestować nasz indywidualizm, ale też okażą się ergonomiczne. Takie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Nowoczesne meble – wytwarzane troską o każdy szczegół

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od blisko dekady i jej trzonem duet wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką. Jednak jedyne w swoim rodzaju meble wytwarzane przez studio STF to następstwo detalicznej pracy całego zespołu pracowników, składającego się z zawodowych konstruktorów, technologów i rzemieślników. Firma Swallow’s Tail z wielką troską podejmuje się procedury produkcji kolejnych linii mebli, przeznaczając każdej fazie – od pierwotnego szkicu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – sto procent pasji. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture cechują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie dziwi więc, że meble studia Swallow’s Tail Furniture uzyskały mnóstwo wyróżnień branżowych i można spotkać je na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (przykładowo w Kolonii, w Warszawie bądź w Paryżu).

Rzemieślnicze meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do jadalni i stoliki kawowe

Dowolny mebel Swallow’s Tail Furniture, także meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony www marki. Oprócz praktycznych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też ławki, komody oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki i ramy do luster). Co ważne, należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić też w salonach meblowych w Europie (między innymi w Holandii czy w Irlandii) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w w Szczecinie, w Warszawie bądź w Toruniu).

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]