Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Zobacz, gdzie zamówić kapsułki A Modo Mio.

Podmiotów wytwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza ciągle pozostaje na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył nieduży obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy i wyrabiano ich autorskie mieszanki. W mgnieniu oka podbiły one serca mieszkańców miasta. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich kaw, ustanawiając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie pysznej, pachnącej kawy trwa jedynie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać tylko z kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Dziś w sklepach spotkać można wiele zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale tak samo wyróżniają się głębokim aromatem.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kapsułek z kawą do wielu znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Padova Cremoso czy Cremoso Invidia), jak również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]