Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to też branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, unikalnym lub smacznym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby artykuł długo pozostał świeży, a zatem m.in. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. pasztety, dżemy albo żurek, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar w dużych ilościach przeważnie można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem również otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiczki, butelki i inne elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania soków, wina lub piwa) i słoiki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1700, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zakupiony towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek oraz słoików hurtowo można także zamówić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]