Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Kliknij tutaj, aby zaopatrzyć się w czapraki dla koni

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców świetnie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, uszyte z bawełny lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]