Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Dowiedz się więcej o kapsułkach do ekspresu Tchibo Cafissimo na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i pomału pozyskiwała sobie kolejnych sympatyków. Ten wygodny system pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości niesłychanie prostą metodą – wystarczy uzupełnić pojemnik z wodą w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Etiopii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą od jednego producenta. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, dlatego że uformowało go wiele różnych elementów, na przykład pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie takich kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zabija ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Brazylii i Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – najlepsza każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w hotelach lub urzędach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczny – na ogół mieści się w widełkach 1,20-1,50 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój serwowany w bufetach w biurze czy w kafejkach na mieście. Rozsądne ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Za ich sprawą podamy koleżankom wysokiej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, nie zamartwiania się o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas ekspresu.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]