Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Kapsułki do ekspresu Nespresso zamówisz na http://bit.ly/2tBm2lg

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu powoli zdobywały kolejnych sympatyków. Dzisiaj jest to marka znana na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wykonuje wiele renomowanych firm.

Czy istnieją kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Postanawiając o zakupie ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki przeróżnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest włoska Lavazza, produkująca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o umiarkowanej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na połączeniu arabiki i robusty. Kolejnym słynnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor głębokich w smaku mieszanek robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Firenze, Trieste, Roma i Venezia. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty prażonych orzechów, czekolady czy orzechów laskowych. Inni poważani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to m.in. Diemme (kawy Mente, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, kawy z żeń-szeniem Ginseng Dolce, Amaretto, Crema czy Intense).

Zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso także od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza też polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim poziomie intensywności, np. Ristretto, Lungo czy Milano, w tym też kawy aromatyzowane – Chocolate, Vanilla, Carmel oraz Hazelnut.

Opakowania obecne w większości sklepów zawierają przeważnie 10 szt kawy w kapsułkach. Jednak dla nabywców, zamawiających kawę hurtowo, kilku producentów także zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają jeszcze bardziej zmniejszyć koszt napoju. W przypadku, gdy nabywca ma obawy, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim dokona zakupu winien zwrócić się po dodatkową informację do prowadzącego sklep.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]