Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Więcej o czyściwie włókninowym

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają zachować wysokie normy czystości w wielu firmach. Które z nich znajdują się obecnie na rynku? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach gospodarki się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są na co dzień wykorzystywane w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo w zakładach przemysłowych, w branży medycznej, na myjniach, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są mocne i higroskopijne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z tłuszczem, kurzem, kałużami z oleju, wyschniętym brudem czy innymi zabrudzeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może też być zastosowane do polerowania delikatnych przedmiotów czy pucowania szyb. Profesjonalne czyściwa efektywnie zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry dłoni, a zarazem są bardzo elastyczne, chłonne oraz mocne

Niepylące się i celulozowe – typy czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział rozróżnia produkty włókninowe oraz papierowe. Na potrzeby sektora spożywczego produkuje się czyściwa przystosowane do styczności z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz artykuły wielozadaniowe, z włókien do wrażliwych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania mocnych pobrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i wykorzystywane są do czyszczenia różnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]