Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Chcesz nabyć drukarki 3D? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Oszacowano, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można otrzymać tożsame makiety, do czego dąży się z reguły w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w różnorodnych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie występują wypaczenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]