Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Chcesz zamówić drzwi drewniane na wymiar? Sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal idealne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaprojektowanych w klasycznym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy główne cechy oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny materiał, który użyty jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe, a należycie pielęgnowany przetrwa w nienagannym stanie wręcz dziesiątki lat. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować parametry drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się gustownym designem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (a więc nie deformują się) oraz właściwą izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich powierzchni dowolnym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaprojektowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, mahoniu oraz dębu, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i masę innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie się prezentują przez lata.

Nowoczesne drzwi drewniane możesz zamówić także na wymiar

Chcesz założyć w swoim domu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich potrzeb klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem fazowanym, wypukłym czy bezpiecznym, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]