Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Zobacz drzwi drewniane zewnętrzne producent na www.oknostol.com.pl

Drzwi wejściowe wykonują wiele zadań – separują od hałasu docierającego z ulicy, ochraniają dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz zabezpieczają przed włamaniem się złodziei. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czemu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne nie ulegają zniekształceniu

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe już od dawna cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoje parametry techniczne i solidność. Ekologiczny surowiec znakomicie się prezentuje i da się go wykończyć na wiele sposobów. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że opłaty za ogrzewanie nie są zbyt wysokie, a mimo tego w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny. Szukając drzwi do domu należy rozważyć modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Z uwagi na swoje cechy znacznym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – są one odporne na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, toteż doskonale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają najlepsze uszczelki.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe?

W sprzedaży można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którzy kładą nacisk na niesztampowy design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które wykona indywidualny projekt na zlecenie, a równocześnie zagwarantuje kilkuletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych umieszcza się wspaniale wyglądające szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą także wybierać spośród różnych modeli szyldów. Oprócz zalet estetycznych, trzeba także uwydatnić inne przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Często zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, w związku z tym są trudne do wyłamania. Gwarantuje to mieszkańcom doskonałą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Dzisiaj w trakcie produkcji drewnianych drzwi wejściowych używa się wysokiej jakości środków impregnujących, które osłaniają ich zewnętrzną powłokę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]