Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Znajdź etykiety na bimber na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zalążka najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na urodziny, ślub czy Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale też coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o dacie i miejscu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych wzorach i kolorystyce, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Udekoruj własne alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz soki, nalewki bądź wina, a później dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę typowej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]