Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Szukasz gąsiora na wino? Sprawdź superbutelki.pl

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]