Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

Poszukujesz mat dezynfekcyjnych przejazdowych? Odwiedź ten adres

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są używane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i innych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, a więc zawsze tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także redukują ryzyko przenoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te wchłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się wygoda i bezpieczeństwo pracowników oraz innych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]