Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Renault części, znajdziesz na france-car.com.pl

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]