Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w kontenery

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na budowach częstokroć stosowane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]