Modne celebrytki

Znajdź naszyjniki celebrytki

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne lub z dziurką, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz buntu.
Wielką zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]