Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Jeśli poszukujesz mydła dezynfekującego, kliknij tu

Mydło antybakteryjne usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania różnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – wykorzystanie

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które gwarantują maksymalny poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Mydło w piance skutecznie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i łatwo zmywa.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Mydła przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących składników – można je stosować codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest nadawany towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]