Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotów imprezowych

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru również kilka kolorów maskownic.