Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Znajdź drzwi drewniane.

Oknostol to firma, która szczyci się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej pracownicy gwarantują klientom najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale również najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za pomocą użycia podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca dbałość o zachowanie kilku wartości: całkowitego komfortu użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, wysokiej jakości, jak również zadowolenia konsumenta.

Oknostol – producent okien i drzwi z Małopolski

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się wysoką dbałością o jakość własnych produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to wspaniały wybór dla klientówposzukujących niecodziennych, ale w pełni ergonomicznych i trwałych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalną wygodę – wydajnie odgradzają od zewnętrznych hałasów i tworzą doskonałą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich oryginalny, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż wykonywane są tylko z surowców wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się również na polu kontaktów z klientami. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, co da pewność, iż założenie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych złożonych zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Tyczy się to nie tylko formatu drzwi, ale też rodzaju wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]