Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Box dachowy zamówisz na ebagaznik.pl

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy korozję. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport sprzętu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]