Rolety okienne na wymiar

Rolety okienne, sufitowe oraz ścienne wyliczane są rok w rok wśród trendów na modnie i nowocześnie zaaranżowane wnętrza. Siłą rolety okiennej jest jej uniwersalność, jak również bogactwo wzorów i kolorów. Czy to rozwiązanie zda egzamin w dowolnym wnętrzu?

Kolorowe rolety okienne – dobierz je do stylu pokoju?

Dobrzy producenci posiadają w swojej ofercie kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych rozmaitych typów rolet okiennych. Rolety dzień i noc, mini i zebra można kupić w szerokim wachlarzu barw.
Dobierz kolor podobny do Twojego pokoju lub zdecyduj się na barwę w kontraście do mebli, ścian i dodatków. Bezpieczna kolorystyka, która zawsze się sprawdzi, to beże, szarość, czerń oraz biel. Szczególnie szara barwa jest efektowna i elegancka, a przy tym wspaniale rozświetla i powiększa wnętrza.

Rolety okienne – poznaj ich standardowe wymiary

Wymiary standardowych rolet okiennych mierzone są według proporcji szerokość do wysokości. Producenci oferują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu centymetrów szerokości i od stu szesnastu do dwustu trzydziestu centymetrów wysokości. Tego typu rolety pasują do okien o standardowych rozmiarach.

Rolety okienne wykonywane na wymiar

Dla osób, które pragną założenia rolet, ale mają okna w nietradycyjnym rozmiarze, wspaniałym produktem są rolety okienne wykonywane na wymiar. Jeśli więc oferowane w sklepach rolety nie będą pasować wymiarami do Twoich ram okiennych, to innym pomysłem jest roleta ścienna, sufitowa albo usługa darmowego przewężenia rolet.