Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

Sklep jeździecki internetowy. Dowiedz się więcej na http://tinyurl.com/ybccgvzn

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w popularnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]