Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Chcesz zamówić słoik z kranikiem? Odwiedź ten adres

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]