Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Jeśli chcesz zamówić przyłbicę ochronną, kliknij tutaj

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały świat, kompletnie przeistoczył nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu bądź kina, gdzie z reguły spotykamy większą grupę ludzi, musimy zawsze nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są nieporęczne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem patogenami w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa usta i nos, ale jednocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi atutami są solidność, wygoda oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien nosić wielorazową mini przyłbicę?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby powyżej 50 roku życia, mające problemy z oddychaniem, starsze oraz uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Nie zakłóca ona działania FaceID, co z pewnością docenią najmłodsi użytkownicy.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]